Nová posila do tímu!

Od nového roku sa náš Bitumat Tím rozrástol o nového člena. V krátkom rozhovore si predstavíme novú kolegyňu, ktorá nastupuje na pozícii obchodnej manažérky.

• Ahoj Ľuba, vitaj medzi nami. Povedz nám prosím pár slov o sebe.

Volám sa Ľubica Benovičová, pochádzam z Bratislavy a pôsobím v stavebnom sektore už približne 15 rokov. Prešla som si firmami Ferostav, česká Dehtochema Bitumat, Parapetrol, KVK Parabit a SIKA. Študovala som obchodnú školu a hneď po ukončení som nastúpila do Ferostavu, kde som prvýkrát pracovala v stavebnom sektore. Po zhruba roku som prestúpila do firmy Dehtochema Bitumat v Českej republike, kde som si prešla viacerými odvetviami, a prvýkrát „pričuchla k asfaltu“. Následne, som pracovala pre Parapetrol a potom KVK Parabit, kde som zastávala funkciu obchodnej manažérky.


• Aká bude tvoja úloha v Bitumate?

Ako nová obchodná manažérka v Bitumate, prichádzam ako posila už do dobre rozbehnutého vlaku. Primárne bude mojou úlohou posilniť našu pozíciu na trhu a taktiež posunúť moje skúsenosti kolegom.

  

• Kde vidíš svoje najsilnejšie stránky?

Moja najsilnejšia stránka čo sa týka práce je asi fakt že mám svoju prácu veľmi rada. Neodkladám žiadne vzniknuté problémy, ale skôr sa ich snažím hneď konštruktívne vyriešiť. Považujem sa za pozitívne zmýšľajúceho človeka čo verím, že prispieva pracovnej pohode v kolektíve.

 

• Ako tráviš svoj voľný čas?

Keď nepracujem tak, Svoj voľný čas trávim s partnerom a so psom mimo ruchu veľkomesta.


• Sme radi že ťa máme medzi nami a prajeme veľa úspechov.

Ďakujem aj ja. Teším sa na nové výzvy, ktoré mi táto práca prinesie.