BITUMAT ALP PRIMER No1

Určená na aplikáciu na povrchy z pieskového cementu, betónové a iné povrchy pred pokládkou natavovaých, samolepiacich krytinových a hydroizolačných materiálov.

cena na vyžiadanie

Základné technické parametre

  • Použitie Pre penetráciu podkladu
  • Spotreba 0,25 - 0,35 l/m²

Balenie

  • Vedro 3L, 10L, 20L

Popis materiálu:

Asfaltová penetrácia BITUMAT ALP PRIMER No1  je roztok ropných bridlíc v špeciálne vybraných organických rozpúšťadlách. Vyznačuje sa vysokou priepustnosťou a krátkou dobou schnutia. Hotová penetrácia sa ihneď nanáša na podklad, čím zaručuje zvýšenú rýchlosť prác.


Oblasť použitia:

Príprava (ošetrenie) podkladu pred aplikáciou nataviteľných samolepiacich, strešných a ďalších hydroizolačných materiálov na báze asfaltu. Penetrácia je nevyhnutná pre zaistenie pevného spoja hydroizolačných materiálov s poréznym, nerovným a znečisteným povrchom


Spôsob použitia:

Pred aplikáciou asfaltovej penetrácie BITUMAT ALP PRIMER No1  je nevyhnutné penetráciu poriadne premiešať. Asfaltovú penetráciu BITUMAT ALP PRIMER No1  odporúčame nanášať na ošetrovaný povrch s pomocou kefky alebo štetca. Pri spomenutom spôsobe aplikácie je penetrácia vtieraná do povrchu, saturuje ho a spevňuje, čím zaisťuje pevné spojenie hydroizolačnej krycej vrstvy s povrchom. Pred nanesením tmelu musí byť podklad zbavený prachu, nečistôt a mastných škvŕn. Pokiaľ je teplota vzduchu nižšia než +5°C, je nutné penetráciu pred aplikáciou ponechať v miestnosti pri izbovej teplote aspoň 24°C. Teplota vzduchu pri aplikácii nesmie byť nižšia než -10°C.