Doplnky


Montážna pena nízkoexpanzná

Montážna nízkoexpazná pena určená na výplň drevených obkladov stien, na izoláciu a zatepľovanie strešných konštrukcií. Je vhodná aj pre bežné vyplňovanie škár pri montáži.

cena na vyžiadanie
THERMO KLEBER pištolová (zateplenie)

Nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo, vyvinuté pre požiadavku lepenia ľahkých izolačných materiálov a dekoratívnych prvkov z expandovaného polystyrénu EPS i soklového extrudovaného polystyrénu XPS.

cena na vyžiadanie
MULTI KLEBER pištolová (murivo)

Viacúčelové PUR lepidlo je špeciálne vyvinuté na lepenie a fixáciu obkladových a konštrukčných stavebných dosiek a podobných systémov.

cena na vyžiadanie
Montážna pena pištolová

Jednokomponentná montážna a izolačná pena, vyrobená na báze polyuretánu, pripravená na okamžité použitie. Vhodná na montáže okenných ramov a drevených zárubní. Izolácia, tesnenie a vyplňovanie prechodov, dutín a škár v stenach

cena na vyžiadanie
Montážna pena trubičková

Jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu, pripravená k okamžitému použitiu. Vhodná na vypĺnanie škár, montáž okenných a drevenývh ramov.

cena na vyžiadanie
ETICS PREMIUM BITUMAT (lepidlo na fasádu)

Suchá cementová lepiaca a strierková zmes, určená na lepenie izolačných materiálov. Použiva sa na striekovanie fasádnych minerálnych izoláčnych dosiek, stabilizovaného a expandovaného polystyrénu pri použití armovacej mriežky.

cena na vyžiadanie
C1T BITUMAT (obklad a dlažba)

Tenkovrstvové lepidlo na báze cementu. Odolné mrazu na vnútorné a vonkajšie použitie. Je určené na lepenie keramických obkladov a dlažieb z prírodného i umelého kameňa na omietku, betón, pórobetón, neomietnuté steny.

cena na vyžiadanie
FX C2T BITUMAT (lepidlo obklad a dlažba)

Lepidlo na báze cementu. Odolné mrazu na vnútorné a vonkajšie použitie. Vhodné na lepenie keramických obkladov a dlažieb z prírodného i umelého kameňa, betón, pórobetón, neomietnuté murivo a na lepenie dlažby na betónové zálievky s podlahovým vykurovaním

cena na vyžiadanie
FX C2T S1 BITUMAT (lepidlo obklad a dlažba)

Tenkovrstvové lepidlo na báze cementu. Vhodné na lepenie keramických obkladov a dlažieb z prírodného i umelého kameňa, betón, pórobetón, neomietnuté murivo a na lepenie dlažby na betónové zálievky s podlahovým vykurovaním vrátane el.rohoží

cena na vyžiadanie
NIVEL S200 BITUMAT (nivelačná hmota)

Samonivelačná poterová zmes, vytvára trvale pevný s betónom zrovnateľný povrch. Nie je vhodná ako konečná povrchová úprava.

cena na vyžiadanie
NOPPEX LIGHT nopová fólia 0,5 m

NOPPEX LIGHT nopová fólia 0,5 m

cena na vyžiadanie
NOPPEX LIGHT nopová fólia 1 m

NOPPEX LIGHT nopová fólia 1 m

cena na vyžiadanie