Doplnky


Hladké pozinkované klince (2,5mm)

Hladké pozinkované klince pre trvalé upevnenie asfaltových a lepenkových strešných komponentov. Dostupné vo viacerých veľkostiach.

od cena na vyžiadanie
Krútené pozinkované klince (3,5mm)

Krútené pozinkované klince vhodné pre trvalé upevnenie asfaltových a lepenkových strešných komponentov. Dostupné vo viacerých veľkostiach.

od cena na vyžiadanie
NICOBAND

Pohodlný spôsob utesnenia rôznych strešných trhlín a spojov. Dostupná vo viacerých farebných a rozmerových variantoch.

od cena na vyžiadanie
NICOBAND DUO

Univerzálna samolepiaca obojstranná tesniaca páska

cena na vyžiadanie
NICOBAND INSIDE

Univerzálna tesniaca páska vhodná na použitie v interiéroch

cena na vyžiadanie
Čistič polyuteránovej peny

Zmes rozpúšťadiel a hnacieho média vhodný na odstraňovanie zvyškov nevytvrdnutej polyuretánovej peny a čistenie ventilov

cena na vyžiadanie
Montážna pena nízkoexpanzná

Montážna nízkoexpazná pena určená na výplň drevených obkladov stien, na izoláciu a zatepľovanie strešných konštrukcií. Je vhodná aj pre bežné vyplňovanie škár pri montáži.

cena na vyžiadanie
THERMO KLEBER pištolová (zateplenie)

Nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo, vyvinuté pre požiadavku lepenia ľahkých izolačných materiálov a dekoratívnych prvkov z expandovaného polystyrénu EPS i soklového extrudovaného polystyrénu XPS.

cena na vyžiadanie
MULTI KLEBER pištolová (murivo)

Viacúčelové PUR lepidlo je špeciálne vyvinuté na lepenie a fixáciu obkladových a konštrukčných stavebných dosiek a podobných systémov.

cena na vyžiadanie
Montážna pena pištolová

Jednokomponentná montážna a izolačná pena, vyrobená na báze polyuretánu, pripravená na okamžité použitie. Vhodná na montáže okenných ramov a drevených zárubní. Izolácia, tesnenie a vyplňovanie prechodov, dutín a škár v stenach

cena na vyžiadanie
Montážna pena trubičková

Jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu, pripravená k okamžitému použitiu. Vhodná na vypĺnanie škár, montáž okenných a drevenývh ramov.

cena na vyžiadanie
TMEL ETICS BITUMAT (stierkový tmel na fasádu)

Suchá cementová lepiaca a strierková zmes, určená na lepenie izolačných materiálov. Použiva sa na striekovanie fasádnych minerálnych izoláčnych dosiek, stabilizovaného a expandovaného polystyrénu pri použití armovacej mriežky.

cena na vyžiadanie