Technonicol

Dosky z kamennej vlny, určené na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu fasád všetkých druhov stavieb. Kamenná vlna je vysoko efektívny izolačný materiál. Podľa tepelnej účinnosti je pripravený konkurovať referenčnému izolátoru - vzduchu v stacionárnom stave. Vysoká odolnosť voči prenosu tepla sa dosiahne zadržaním veľkého množstva vzduchu v stacionárnom stave v izolácii vďaka použitiu úzko prepletených najjemnejších vlákien minerálnej vlny. Tepelná izolácia na báze kamennej vlny má množstvo technických a výkonnostných výhod vytvorených počas výrobnej fázy. 

Ekológia a udržatelnosť

Bezpečnosť životného prostredia je jednou z priorít spoločnosti TECHNONICOL a cieľom inovácií. Závody spoločnosti opätovne využívajú výrobný odpad. Ako jeden z hlavných európskych výrobcov minerálnej vlny, TECHNONICOL neustále zdokonaľuje svoje výrobky a služby pomocou moderného vybavenia a implementácie ekologických technológií. Všetky výrobky zodpovedajú sanitárnym a environmentálnym normám, sú bezpečné pre ľudské zdravie a prírodu, prešli kompletným cyklom certifikácie, povinnej aj voliteľnej, a sú povolené na použitie v Európe.

Komplexné riešenia TECHNONICOL

TECHNONICOL nielen vyrába materiály, ale ponúka aj optimálne riešenia na kľúč. Už si získali dobrú povesť a sú populárne už mnoho rokov. Jednou zo základných podmienok spoľahlivého izolačného systému je kompatibilita jeho materiálov. Preto naši špecialisti spolu s poprednými výskumnými ústavmi vyvinuli profesionálne technické riešenia - TECHNONICOL Construction Systems. Hlavnými kritériami systémov sú kompatibilita komponentov, životnosť konštrukcie a vysoká kvalita. Vždy si môžete zvoliť optimálne hotové riešenie a získať kvalifikovanú pomoc pri jeho montáži a inštalácii.


TECHNOROOF TOP 70

minerálna vlna pre tepelnú izoláciu striech

cena na vyžiadanie
TECHNOFACADE 35

minerálna vlna pre tepelnú izoláciu fasád

cena na vyžiadanie
TECHNOROOF BASE 30

minerálna vlna pre tepelnú izoláciu striech

cena na vyžiadanie
TECHNOROOF BASE 40

minerálna vlna pre tepelnú izoláciu striech

cena na vyžiadanie