Technonicol

Dosky z kamennej vlny, určené na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu fasád všetkých druhov stavieb. Kamenná vlna je vysoko efektívny izolačný materiál. Podľa tepelnej účinnosti je pripravený konkurovať referenčnému izolátoru - vzduchu v stacionárnom stave. Vysoká odolnosť voči prenosu tepla sa dosiahne zadržaním veľkého množstva vzduchu v stacionárnom stave v izolácii vďaka použitiu úzko prepletených najjemnejších vlákien minerálnej vlny. Tepelná izolácia na báze kamennej vlny má množstvo technických a výkonnostných výhod vytvorených počas výrobnej fázy. 

Ekológia a udržatelnosť

Bezpečnosť životného prostredia je jednou z priorít spoločnosti TECHNONICOL a cieľom inovácií. Závody spoločnosti opätovne využívajú výrobný odpad. Ako jeden z hlavných európskych výrobcov minerálnej vlny, TECHNONICOL neustále zdokonaľuje svoje výrobky a služby pomocou moderného vybavenia a implementácie ekologických technológií. Všetky výrobky zodpovedajú sanitárnym a environmentálnym normám, sú bezpečné pre ľudské zdravie a prírodu, prešli kompletným cyklom certifikácie, povinnej aj voliteľnej, a sú povolené na použitie v Európe.

Komplexné riešenia TECHNONICOL

TECHNONICOL nielen vyrába materiály, ale ponúka aj optimálne riešenia na kľúč. Už si získali dobrú povesť a sú populárne už mnoho rokov. Jednou zo základných podmienok spoľahlivého izolačného systému je kompatibilita jeho materiálov. Preto naši špecialisti spolu s poprednými výskumnými ústavmi vyvinuli profesionálne technické riešenia - TECHNONICOL Construction Systems. Hlavnými kritériami systémov sú kompatibilita komponentov, životnosť konštrukcie a vysoká kvalita. Vždy si môžete zvoliť optimálne hotové riešenie a získať kvalifikovanú pomoc pri jeho montáži a inštalácii.