NICOBAND INSIDE

Univerzálna tesniaca páska vhodná na použitie v interiéroch

cena na vyžiadanie

Základné technické parametre

  • Farba sivá

Balenie

  • Rozmer / ks 3m x 10cm; 10m x 10cm

Popis materiálu:

Tesniaca páska NICOBAND INSIDE je veľmi pohodlný spôsob utesnenia rôznych trhlín a spojov, primárne v interiéroch. 


Kľúčové výhody:

  • Chránené pred UV žiarením. Bitúmenová vrstva tesniacej pásky NICOBAND je chránená pred UV žiarením hliníkovým povlakom. Vďaka tomu je možné pásku používať v exteriéri.
  • Ľahko použiteľné a odolné. Tesniaca páska NICOBAND sa veľmi ľahko používa a jej použitie nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Tesniaca funkcia pásky sa predlžuje na celú jej životnosť (10 rokov) vďaka špeciálne pripravenému polymér-bitúmenovému spojivu.
  • Bezchybná priľnavosť k rôznym povrchom. Samolepiaca vrstva poskytuje dokonalú kvalitu priľnavosti k rôznym povrchom: kov, bridlica, drevo, plast, betón, sklo atď.


Spôsob aplikácie:

Povrch musí byť rovný, suchý a čistý. Strihajte pásku na požadovanú dĺžku, odstráňte ochrannú fóliu, pásku nalepte na požadované miesto a pevne ju stlačte. Ak je teplota nižšia ako + 5 ° C, je potrebné pásku pred aplikáciou najskôr ponechať pri izbovej teplote najmenej 12 hodín. Použitie materiálu pri mínusových teplotách si vyžaduje ďalšie zahriatie povrchu. Použitie tesniacej pásky sa neodporúča na horúce povrchy so sklonom ≥ 55⁰ alebo na povrchy s teplotou nad + 80 ° C.