NICOBAND

Pohodlný spôsob utesnenia rôznych strešných trhlín a spojov. Dostupná vo viacerých farebných a rozmerových variantoch.

cena na vyžiadanie

Základné technické parametre

  • Farba hliníková, červená, zelená, hnedá, šedá

Balenie

  • Rozmer / ks 3m x 7,5cm; 3m x 10cm; 10m x 7,5cm; 10m x 10cm; 10m x 15cm; 10m x 30cm

Popis materiálu:

Tesniaca páska NICOBAND je veľmi pohodlný spôsob utesnenia rôznych trhlín a spojov. Možno ju použiť aj na izoláciu prechodov, na opravy strešných krytín a na opravy strešných systémov. Špeciálna ochranná vrstva proti UV zvyšuje jej životnosť vonku a vďaka širokej farebnej škále je vhodná na každú strechu.


Kľúčové výhody:

  • Chránené pred UV žiarením. Bitúmenová vrstva tesniacej pásky NICOBAND je chránená pred UV žiarením hliníkovým povlakom. Vďaka tomu je možné pásku používať v exteriéri.
  • Ľahko použiteľné a odolné. Tesniaca páska NICOBAND sa veľmi ľahko používa a jej použitie nevyžaduje žiadne špeciálne schopnosti. Tesniaca funkcia pásky sa predlžuje na celú jej životnosť (10 rokov) vďaka špeciálne pripravenému polymér-bitúmenovému spojivu.
  • Široká farebná škála. Páska je určená pre najobľúbenejšie farby strešných krytín (vrátane metalických). Umožňuje vykonávať opravy alebo údržbu v tóne hlavného povrchu bez narušenia jeho formy.
  • Bezchybná priľnavosť k rôznym povrchom. Samolepiaca vrstva poskytuje dokonalú kvalitu priľnavosti k rôznym povrchom: kov, bridlica, drevo, plast, betón, sklo atď.


Spôsob aplikácie:

Povrch musí byť rovný, suchý a čistý. Strihajte pásku na požadovanú dĺžku, odstráňte ochrannú fóliu, pásku nalepte na požadované miesto a pevne ju stlačte. Ak je teplota nižšia ako + 5 ° C, je potrebné pásku pred aplikáciou najskôr ponechať pri izbovej teplote najmenej 12 hodín. Použitie materiálu pri mínusových teplotách si vyžaduje ďalšie zahriatie povrchu. Použitie tesniacej pásky sa neodporúča na horúce povrchy so sklonom ≥ 55⁰ alebo na povrchy s teplotou nad + 80 ° C.