PUR Peny

Prémiová kvalita PUR pien, ktoré su špeciálne vytvorené na maximálne zaťaženie. Aj pri nepriaznivých teplotách sa vyznačujú objemovou stálosťou a jednoduchou aplikáciou.

Montážna pena trubičková

Jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu, pripravená k okamžitému použitiu. Vhodná na vypĺnanie škár, montáž okenných a drevenývh ramov.

cena na vyžiadanie
Montážna pena pištolová

Jednokomponentná montážna a izolačná pena, vyrobená na báze polyuretánu, pripravená na okamžité použitie. Vhodná na montáže okenných ramov a drevených zárubní. Izolácia, tesnenie a vyplňovanie prechodov, dutín a škár v stenach

cena na vyžiadanie
Montážna pena nízkoexpanzná

Montážna nízkoexpazná pena určená na výplň drevených obkladov stien, na izoláciu a zatepľovanie strešných konštrukcií. Je vhodná aj pre bežné vyplňovanie škár pri montáži.

cena na vyžiadanie
UNI KLEBER pištolová (murivo)

Viacúčelové PUR lepidlo je špeciálne vyvinuté na lepenie a fixáciu obkladových a konštrukčných stavebných dosiek a podobných systémov.

cena na vyžiadanie
THERMO KLEBER pištolová (zateplenie)

Nízkoexpanzné polyuretánové lepidlo, vyvinuté pre požiadavku lepenia ľahkých izolačných materiálov a dekoratívnych prvkov z expandovaného polystyrénu EPS i soklového extrudovaného polystyrénu XPS.

cena na vyžiadanie
Čistič polyuteránovej peny

Zmes rozpúšťadiel a hnacieho média vhodný na odstraňovanie zvyškov nevytvrdnutej polyuretánovej peny a čistenie ventilov

cena na vyžiadanie