Vyhrali sme Building Industry football challenge 2022!

Zúčastnili sme sa 12-teho ročníka Building Industry football challenge, na ktorom sme si zmerali sily s poprednými firmami stavebného sektora.

Naši kolegovia z Bitumatu, Vlado, Kubo, Maťo a Mišo v spolupráci s priateľmi z TEBAU vytvorili jeden tím, ktorý nás reprezentoval na 12. ročníku Building Industry football challenge. Vzťahy medzi oboma spoločnosťami sa ukázali vo výbornom svetle, keď novo vzniknutý tím pod hlavičkou TEBAU + Bitumat sa po výhrach v základnej skupine, prebojoval cez vyraďovaciu fázu až do finále, kde porazil firmu SOUKUP Keramika a obsadil konečné prvé miesto!

Celá udalosť bola výborne zorganizovaná, atmosféra bola úžasná a počas dňa prevládala pohodová nálada. Všetci zúčastnení mali možnosť občerstviť sa vo foodtrucku medzi zápasmi a nadviazať kontakt s inými spoločnosťami.

Bola to ďalšia príležitosť ešte viac utužiť kolektív a sme vďační, že sme sa mohli zúčastniť. Už teraz sa tešíme na Best of the Best Football Challenge, kde sa stretneme s víťazmi firemných futsalových turnajov iných sektorov. 

Špeciálne poďakovanie patrí spoločnosti TEBAU, ktorá nás oslovila aby sme spojili sily a spoločne reprezentovali Areál B18 (sídlo oboch firiem). Taktiež ďakujeme organizátorom SITUM Sports za skvelo zmenežovaný turnaj, stavebným firmám za priateľský prístup a futbal v duchu fair-play a v neposlednom rade nadšencom, ktorí nás prišli podporiť na ceste za prvým miestom. 

BIFC 2022 Hotel-94.jpeg

BIFC 2022 Hala-110.jpeg

BIFC 2022 Hala-66.jpeg

BIFC 2022 Hala-389.jpeg

BIFC 2022 Hala-525.jpeg

BIFC 2022 Hala-513.jpeg


BIFC 2022 Hala-399.jpeg