O spoločnosti

Kto sme?

Bitumat SK je obchodno-distribučná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja izolačných materiálov pre stavebníctvo. Ponúkame široký sortiment certifikovaných hydroizolačných, tepelnoizolačných, strešných materiálov a doplnkov. Ponúkame odborné a technické poradenstvo, distribúciu materiálov na miesto určenia v krátkom časovom horizonte a veľké skladovacie kapacity na rozlohe 16 500 m2. Sme stabilnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu od roku 2003. 

Na trhu od roku 2003

Predaju izolačných materiálov sa venujeme od roku 2003. Svoju činnosť sme začali ako dcérska spoločnosť najväčšieho českého výrobcu hydroizolácií Dehtochema Bitumat a.s., ktorá zabezpečovala distribúciu ich materiálov na slovenskom trhu. Po roku 2008, keď spoločnosť Dehtochema Bitumat prešla do vlastníctva popredného producenta konštrukčných materiálov pre stavebníctvo TechnoNICOL, sa spoločnosť BITUMAT SK, s.r.o. osamostatnila.

Najväčšie predajné a distribučné centrum izolačných materiálov na Slovensku

V roku 2015 sme otvorili nové distribučné a predajné centrum hydroizolačných, tepelnoizolačných a doplnkových materiálov, ktoré svojou kapacitou patrí k najväčším na Slovensku. Na ploche viac ako 16 500 m2 skladujeme asfaltové pásy, PVC hydroizolačné fólie, tepelné izolácie, asfaltové šindle a široký doplnkový sortiment materiálu.

Oficiálny distribútor spoločnosti TechnoNICOL

Bitumat SK s.r.o. je dnes oficiálnym distribútorom materiálov spoločnosti TechnoNICOL, ktorá v súčasnosti patrí k jedným z najvýznamnejším európskych výrobcov strešných, hydroizolačných a tepelno-izolačných materiálov. Materiály produkuje v 49 výrobných závodoch a distribuje ich v 41 krajinách prostredníctvom vlastnej site pobočiek a viac ako 500 nezávislých ditribútorov. Výhody silného partnera, ktoré Vám prináša práve BITUMAT SK.

Prvé Shinglas centrum v Európe

V septembri 2016 sme otvorili v spolupráci so spoločnosťou TechnoNICOL prvé predajno-poradenské centrum asfaltových šindľov Shinglas v Európe. Pre zákazníkov sú tu k dispozícii ukážky realizácií a vzorky celého sortimentu šindľov, centrum poskytuje predaj ale aj poradenstvo jak pre realizátorov, projektantov, architektov ale aj individuálnych stavebníkov.

Široká ponuka kvalitných materiálov

U nás nájdete kompletný sortiment materiálov pre spoľahlivú a kvalitnú izoláciu Vašich stavieb od základov až po strechy – asfaltové pásy, PVC hydroizolačné fólie, XPS izolačné dosky, minerálnu izoláciu, asfaltové šindle a široký sortiment doplnkových materiálov. Súčasťou našich služieb je technické poradenstvo pri realizácii - ponúkame servis zahŕňajúci obhliadku stavieb, posúdenie návrhu strešných skladieb, odporučíme návrh optimálnej a ekonomickej strešnej skladby. Ponuku materiálov a služieb neustále rozširujeme, s cieľom poskytovať kvalitné materiály a profesionálne služby, ktoré potrebujete a budete s nimi spokojní.

Podporujeme FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN

Podporujeme správne veci, medzi ktoré rozhodne patrí aj šport. Teší nás, že prispievame k tomu, aby deti mohli voľný časť vypĺňať športom a vďaka futbalu získavali nielen vzťah k pohybu, k zdravému životnému štýlu, ale aj aktívne trávili čas so svojimi kamarátmi.