V turnaji BIFC 2023 sme obsadili 6.miesto

Zúčastnili sme sa 14. ročníku Building Industry Football Challenge 2023, kde sme obsadili 6.miesto, po vypadnutí v štvrtfinále v penaltovom rozstrele.

Už po druhý rok, aj keď teda po prvý samostatne ako spoločnosť Bitumat SK, sme poskladali tím futbalových nadšencov a vybrali sa zmerať si sily s poprednými firmami zo stavebného sektora. 

V základnej skupine sme čelili tímom postupne SMB Industrieanlagenbau (výhra 4:0), Sytiq (výhra 2:0),  GreMi Klima (výhra 4:0) a vicemajter Keramika Soukup (prehra 1:0). V základnej skupine sme obsadili konečné 2.miesto so skóre 10:1, čo nám umožnilo pokračovať ďalej do osemfinále, kde sme si zmerali sily s firmou Cesty Košice (výhra 2:0). Žiaľ naša cesta sa skončila v štvrťfinále kde sme po penaltovom roztrele podľahli spoločnosti Kami Profit (0:0; po pen. prehra 3:1).

Turnaj bol zorganizovaný na vysokej úrovni a poskytol nám mimoriadne úrodnú pôdu na teambuilding a stmelenie nášho obchodného Bitumat SK tímu. Večer celá akcia pokračovala s vyhlasovaním cien a umiestnení v hotely Saffron v Bratislave.

konečné poradie.png

Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa na turnaji, všetkým kolegom, ktorí nás prišli povzbudiť svojimi hlasívkami a taktiež všetkým kolegom futbalistom, ktorí hájili farby Bitumatu. 


bb97d2e2-8d06-4668-b32a-aca537a80d29.jpeg