LAMINATED® PVC (plech)

Obojstranne žiarovo pozinkovaný plech opatrený na lícovej strane nalaminovanou PVC fóliou a na rubovej strane opatrený krycím lakom.

cena na vyžiadanie

Na stiahnutie

Popis materiálu:

LAMINATED® PVC je obojstranne žiarovo pozinkovaný plech opatrený na lícovej strane nalaminovanou PVC fóliou a na rubovej strane opatrený krycím lakom. LAMINATED® PVC je vyrobený a posudzovaný v súlade s normami ČSN EN 10169+A1 a ČSN EN 14783.


Oblasť použitia:

  • Výrobok LAMINATED® PVC (tabule a pásy z laminovaného plechu) je určený pre celoplošne podopreté strešné krytiny a vnútorné a vonkajšie obklady stien.
  • Výrobok LAMINATED® PVC (tabule a pásy z laminovaného plechu) sa taktiež používa vo výrobe profilov z laminovaného plechu, ktoré slúžia ako kotviace a dokončovacie prvky hydroizolačných strešných systémov na báze PVC a vo výrobe ďalších klampiarskych prvkov.


Vlastnosti:

Výrobok zaručuje vysokú odolnosť PVC vrstvy proti pôsobeniu poveternostných podmienok, zachováva si pružnosť a ohybnosť aj pri nízkych teplotách bez toho aby bolo potrebné vykonávať pravidelnú údržbu počas doby životnosti. LAMINATED® PVC sa vyznačuje vynikajúcou priľnavosťou medzi PVC fóliou a plechom, výbornou zvárateľnosťou s hydroizolačnými PVC fóliami. Plechy je možné spracovávať všetkými bežnými postupmi (strihanie, ohýbanie, tvarovanie, zváranie horkým vzduchom). Farba PVC fólie je prispôsobená želaniu zákazníka.