Primer NO1 (oxidovaný)

Asfaltová penetrácia pozostáva z roztoku ropných bridlíc v špeciálne vybraných organických rozpúšťadlách

cena na vyžiadanie

Základné technické parametre

  • Spotreba 0,25 – 0,35 l/m²

Balenie

  • Vedro 3l; 10l; 20l

Na stiahnutie

Popis materiálu:

PRIMER NO1 je roztok ropných bridlíc v špeciálne vybraných organických rozpúšťadlách. Vyznačuje sa vysokou priepustnosťou a krátkou dobou schnutia. Hotová penetrácia sa ihneď nanáša na podklad, čím zaručuje zvýšenú rýchlosť prác.


Oblasť použitia:

Príprava (ošetrenie) podkladu pred aplikáciou nataviteľných samolepiacich, strešných a ďalších hydroizolačných materiálov na báze asfaltu. Penetrácia je nevyhnutná pre zaistenie pevného spoja hydroizolačných materiálov s poréznym, nerovným a znečisteným povrchom.


Spôsob použitia:

Pred aplikáciou penetrácie PRIMER NO1 je nevyhnutné penetráciu poriadne premiešať. PRIMER NO1 odporúčame nanášať na ošetrovaný povrch s pomocou kefky alebo štetca. Pri spomenutom spôsobe aplikácie je penetrácia vtieraná do povrchu, saturuje ho a spevňuje, čím zaisťuje pevné spojenie hydroizolačnej krycej vrstvy s povrchom. Pred nanesením tmelu musí byť podklad zbavený prachu, nečistôt a mastných škvŕn. Pokiaľ je teplota vzduchu nižšia než +5°C, je nutné penetráciu pred aplikáciou ponechať v miestnosti pri izbovej teplote aspoň 24°C. Teplota vzduchu pri aplikácii nesmie byť nižšia než -10°C.