Tekuté izolácie

Široká ponuka tekutých hydroizolácií, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami a širokým využitím pri všetkých druhoch stavieb.

Gumoasfaltová penetrácia EXPRES

Bitúmenová hmota modifikovaná syntetický kaučukom s veľkým obsahom asfaltu. Emulzia je odolná voči slabým kyselinám a zásadám, je možné ju použiť v bezprostrednom kontakte s polystyrénom.

od cena na vyžiadanie
Gumoasfaltová hydroizolácia UNI

Disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom k použitiu na suché a mierne vlhké podklady. Vďaka tixotropným vlastnostiam je možné nanášať výrobok na podklad s ľubovoľným sklonom.

od cena na vyžiadanie
Reflexný ochranný lak ALU

Bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom s prídavkom živíc a chemických zlúčenín vylepšujúcich priľnavosť k rôzným podkladom. Obsahuje strieborné vločky s dekoráčnym a reflexným efektom, vďaka ktorému sa znižuje prehrievanie strešného plášťa.

od cena na vyžiadanie
Asfaltový penetračný lak ALP

Elastická bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hlbokú penetráciu a použitie na mierne vlhkých podkladoch.

od cena na vyžiadanie
Primer NO1 (oxidovaný)

Asfaltová penetrácia pozostáva z roztoku ropných bridlíc v špeciálne vybraných organických rozpúšťadlách

cena na vyžiadanie
PRIMER No3 (modifikovaná)

Modifikovaný asfaltový základný náter pozostáva z roztoku olejového asfaltu, polymérov a lepivých aditív v organických rozpúšťadlách.

cena na vyžiadanie
Tesniaci pás BITUMAT

Trvale pružný tesniaci pás na báze polyesterovej tkaniny s alkalickou ochranou PVC nástrekom. V kombinácii s tekutou hydroizoláciou vytvára pružné tesnenie rohov. Vysoko pružný, dokonale prekrýva trhliny.

cena na vyžiadanie