Tekuté izolácie

Široká ponuka tekutých hyfroizolácii ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi vlastnosťami a širokým využitim pri vsetkých druhoch stavieb.
Gumoasfaltová penetrácia EXPRES

Bitúmenová hmota modifikovaná syntetický kaučukom s veľkým obsahom asfaltu. Emulzia je odolná voči slabým kyselinám a zásadám, je možné ju použiť v bezprostrednom kontakte s polystyrénom.

cena na vyžiadanie
Gumoasfaltová hydroizolácia UNI

Disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom k použitiu na suché a mierne vlhké podklady. Vďaka tixotropným vlastnostiam je možné nanášať výrobok na podklad s ľubovoľným sklonom.

cena na vyžiadanie
Asfaltový penetračný lak ALP

Elastická bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hlbokú penetráciu a použitie na mierne vlhkých podkladoch. Náter je odolný voči vode, slabým kyselinám a zásaham.

cena na vyžiadanie
Reflexný ochranný lak ALU

Bitúmenová hmota modifikovaná syntetický kaučukom s prídavkom živíc a chemických zlúčenín vylepšujúcich priľnavsť k rôznym podkladom. Obsahuje streborné vločky s dekoráčnym a reflexným efektom, vďaka ktorému sa znižuje prehrievanie strešného plášťa.

cena na vyžiadanie
Tekutá izolácia 2K

Trvale pružná dvojložková hydroizolačná tesniaca hmota, na báze disperzie kopolymérov a zmesi modifikovaných prísad s cementom. Má vysokú priľnavosť k podkladu, odoláva tlakovej vode a je vhodná pre interiéry a exteriéry.

cena na vyžiadanie
Hydroizolácia jednozložková INTERIÉR

Polotekutá hmota s tixotropnými vlastnosťami na báze polymérovej disperzie. Po zaschnutí hmoty sa vytvorí vysoko elastický, tesný, vodoodolný náter s dobrou priľnavosťou k podkladu. Neobsahuje organické látky.

cena na vyžiadanie
Hydroizolácia jednozložková EXTERIÉR

Polotekutá hmota s tixotropnými vlastnosťami na báze polymérovej disperzie. Po zaschnutí hmoty sa vytvorí vysoko elastický, tesný, vodoodolný a mrazuvzdorný náter s dobrou priľnavosťou k podkladu. Neobsahuje organické látky.

cena na vyžiadanie
Penetračný náter UNI PRO

Vyrobený na báze vodnej styrenakrylátovej disperzie vyvárajúcej transparentný, vodou nerozpustný film. Zjednocuje savosť podkladu náslených vrstiev.

cena na vyžiadanie
Hĺbková penetrácia NANO PRO

Špeciálna hĺbková penetrácia s nano-časticami, je vodou riediteľná kompozícia na báze styrén-akrylátového kopolyméru, čo umožňuje vysoký stupeň ukotvenia na anorganických časticiach substrátu.

cena na vyžiadanie
Tesniaci pás BITUMAT

Trvale pružný tesniaci pás na báze polyesterovej tkaniny s alkalickou ochranou PVC nástrekom. V kombinácii s tekutou hydroizoláciou vytvára pružné tesnenie rohov. Vysoko pružný, dokonale prekrýva trhliny.

cena na vyžiadanie
ALP PRIMER No1 - oxidovaný

Určená na aplikáciu na povrchy z pieskového cementu, betónové a iné povrchy pred pokládkou natavovaých, samolepiacich krytinových a hydroizolačných materiálov.

cena na vyžiadanie
TMEL ZÁKLADNÝ

Najlepší celosezónny asfaltovo-polymérový tmel na hydroizoláciu striech, základov a iných stavebných konštrukcií.

cena na vyžiadanie