Tmel No24 (asfaltový)

Hydroizolačný asfaltový tmel aplikovateľný na náterovú hydroizoláciu betónových, drevených a iných stavebných konštrukcií

cena na vyžiadanie

Základné technické parametre

  • Spotreba Spotreba na jednu vrstvu – 1 kg/m²

Balenie

  • Vedro 3l; 10l; 20l

Na stiahnutie

Popis materiálu:

TMEL No24 je hydroizolačný asfaltový tmel aplikovateľný za studena. Jedná sa ohotový výrobok zropného asfaltu, technických aditív sobsahom minerálnych plnidiel a rozpúšťadla. Náter je vysoko flexibilný, odoláva teplu, vlhkosti a má vysokú priľnavosť k podkladu.


Oblasť použitia:

TMEL No24 je určený pre náterovú hydroizoláciu betónových, drevených a iných stavebných konštrukcií (základov, pivníc a pilót). Medzi ďalšie účely použitia patrí antikorózna ochrana kovových povrchov, konštrukcií a výrobkov, vrátane potrubia a automobilových karosérií.


Spôsob použitia:

Pred aplikáciou je nutné tmel poriadne premiešať, v prípade potreby pridať rozpúšťadlo (toluén, ropné rozpúšťadlo). Opracovávaný povrch musí byť suchý, čistý od prachu, oleja a iných nečistôt a nesmie byť pokrytý námrazou. Pri aplikácii tmelu na pórovitý podklad je nutné vopred naniesť základný asfaltový náter na povrch. Tmel sa nanáša po vrstvách mechanickým spôsobom alebo ručne – štetcami, štetkami, špachtľou alebo zarovnaním špeciálnou stierkou.