Príslušenstvo

Bez ohľadu na to, aké materiály sa používajú na konštrukciu strechy, existujú niektoré zostavy a diely, ktoré môžu vzbudzovať obavy, a preto si vyžadujú osobitnú pozornosť. Strešná krytina nie je výnimkou. Pred časom sa na riešenie tohto problému použila vystužená strešná krytina a improvizované časti vyrobené z vhodných materiálov.

Dostupnosť komponentov

Dnes je všetko oveľa jednoduchšie: výrobcovia tohto typu stavebných materiálov vyrábajú pre určité oblasti záujmu aj špeciálne diely, vetracie otvory a odtoky vody. Tieto strešné komponenty sú vyrobené z PVC, EPDM alebo polyetylénu, a preto sa ich postup montáže v mnohom líši. Napríklad komponenty z EPDM alebo polyetylénu sa inštalujú na polymérové a asfaltové strechy pomocou plynových horákov, zatiaľ čo komponenty z PVC sa inštalujú zváraním depozitom alebo teplovzdušným zváraním.


Krútené pozinkované klince (3,5mm)

Krútené pozinkované klince vhodné pre trvalé upevnenie asfaltových a lepenkových strešných komponentov. Dostupné vo viacerých veľkostiach.

od cena na vyžiadanie
Hladké pozinkované klince (2,5mm)

Hladké pozinkované klince pre trvalé upevnenie asfaltových a lepenkových strešných komponentov. Dostupné vo viacerých veľkostiach.

od cena na vyžiadanie